Láká vás dovolená na exotickém ostrově?

Publikoval on February 4, 2017 in Články o cestování | Comments Off on Láká vás dovolená na exotickém ostrově?

Láká vás dovolená na exotickém ostrově?

Vyrazit někam za exotikou na pláže zalité sluncem, ale zažít i trochu toho dobrodružství. Dovolená Mauricius Vám tohle vše nabídne – a navíc za skutečně zajímavou cenu! Podívat se takhle daleko doslova za pakatel. Určitě znáte jen málo lidí, kteří prožili dovolenou právě tam, že? Ano, každý jezdí do Itálie, Chorvatska nebo Řecka. Ale Mauricius mají někteří za nedostupný a přesto velice lákavý.

Díky naší společnosti ale můžete prožít ještě více skvělých zážitků. Co takhle levné zájezdy na Maledivy? Tento turistický ráj si určitě oblíbíte! Dostupný luxus, na který budete vzpomínat ještě pěknou řádku let! Tak přesně to jsou Maledivy, nacházející se v Indickém oceánu. Devatenáct atolů s celkovou rozlohou tří stovek kilometrů čtverečních. Azurová voda, rajská příroda, všude kolem slunce a žádné starosti. Kdo by si tohle nepřál? Ale na Maledivách to není jen sen, nýbrž opravdová realita.

Nejníže položená země světa slibuje nebe bez mraků a hedvábný písek na plážích. Můžete si tu klidně zkusit potápění – a korálové útesy Vám nepochybně přímo učarují. Uvidíte žraloka nebo želvu, ale třeba i vraky starých plavidel. Dobrodružný oceán už na Vás čeká! A v neposlední řadě, najdete tu dokonce i historické památky – třeba palác Mulee-aage, kde dříve sídlil sultán nebo Národní muzeum.

Last minute zájezdy u nás? Bohatý výběr, nad kterým budete doslova a do písmene žasnout. Zajeďte si třeba do Itálie nebo k našim západním sousedům, podle toho, na co máte zrovna teď chuť. Zaplatíte pakatel běžné hodnoty takového zájezdu a užijete si s celou rodinou. Právě Maledivy jsou však skvělým tipem pro dovolenou, pokud chcete oslnit partnera nebo partnerku skvělým místem, na která nikdy nezapomenou. Popřemýšlejte proto i o nich!